Obilježili smo Mjesec hrvatske knjige

Autor: Marina Marić, 26. 10. 2016.

Tradicionalna nacionalna manifestacija Mjesec hrvatske knjige održava se od 15. listopada do 15. studenoga. Ovom manifestacijom se već više od dva   desetljeća uspješno promiče knjiga i čitanje. Središnja tema ovogodišnje manifestacije je Čitam sto na sat. Nastojali smo naše učenike podsjetiti na važnost čitanja, ali i na užitak koji nam čitanje samo po sebi donosi.

U utorak, 25. listopada 2016. učenici šestog razreda su u pratnji učiteljice hrvatskog jezika Lidije Miočić i knjižničarke Danijele Petani posjetili Mjesnu knjižnicu gdje nas je ugostila knjižničarka Danijela Miletić. Održan je školski sat na kojem su učenici interpretativno čitali popularni Drugi dnevnik Pauline P. hrvatske spisateljice  Sanje Polak.

U srijedu, 26. listopada 2016. iz istog je povoda održan sat u školskoj knjižnici na kojem su sudjelovali učenici petog razreda koji su interpretativno čitali  Dnevnik Pauline P. Sanje Polak te pogledali isječak iz istoimene predstave.

Fotogalerija!

Obilježili smo Mjesec hrvatske knjige

Autor: Marina Marić, 26. 10. 2016.

Fotogalerija!

Aktivnosti iz školske knjižnice

GODINA ČITANJA

ŠKOLSKA KNJIŽNICA